„Jestem szefem”
00:16
Świat
„Jestem szefem”
Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump wszedł jako ostatni na spotkanie w ostatnim dniu szczytu G7, żartując z pozostałymi przywódcami.

Później, w żartobliwym tonie, powiedział dziennikarzom, że mogą zostać na zamkniętej części spotkania, po czym zostali wyproszeni z sali.

Więcej materiałów wideo
Turcja nigdy nie uznała rozbiorów Polski
Szczyt V4: rozmowy o bezpieczeństwie i współpracy regionalnej
Prezydent Polski z wizytą w Ankarze
Izraelski przedstawiciel przy ONZ „Bądź cicho”
Zabójstwo rosyjskiego artysty w Białej Podlaskiej. Przedstawiciele rządu o zatrzymaniu podejrzanego
Ukraińskie drony uderzyły w rafinerię w Moskwie
Polska i Niemcy zacieśniają współpracę obronną
Atak ukraińskiego drona. Pożar wybucha w moskiewskiej rafinerii
Minister spraw zagranicznych: „Inszallah” porozumienie USA–Iran będzie długotrwałe
Ćwiczenia NATO na Bałtyku: USA testują drony